Орендувати та купити квартиру у Львові як змінилися ціни з початку війни Нерухомість

Безпосередній вигляд нерухомості прямо впливає на ваш вибір. Однак подорожчання більше стосуватиметься бюджетних сегментів, так як попит на елітні заміські будинки падає. Власник АН Realbest Любомир Бованько https://bazarmedia.info/2023/09/21/674tsenf9y/ вважає, що житло додасть в ціні до 15%. Цьому, пояснює фахівець, сприятиме економічний розвиток. Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує поліпшення ситуації в економіці України у 2021 році.

як купити квартиру у львові форум

Квартира в будинку, побудованому після 2010 року, із якісним оздобленням, меблями і технікою обійдеться в середньому $1,2 тис. М, говорить Євген Міщанчук. При цьому оператори ринку відзначають попит на квартири у будинках чеського проєкту. Львівська область на другому місці після Київської за кількістю площі житлових будинків, прийнятих у експлуатацію у 2020 році.

Квартира на вторинному ринку

У будинку також передбачено наявність комор для міжсезонного зберігання речей. Крім того, в розпорядженні мешканців комплексу будуть басейн і СПА-зона. Для відпочинку облаштовані внутрішні і зовнішні тераси з прекрасним краєвидом на місто. Заплановані зелені дахи, де можна буде не тільки відпочити, а й влаштувати з друзями барбекю. Купити квартиру в ЖК «Форум Апартментс» у м.